KONST / Litografier / Färglitografi 11811327
nr 1181 1327
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Tre kvinnor. Signerad, daterad -94, numrerad 33/300, bladets mått: 75x92
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:27:48
7/5 20:20:17
Corneille
Läs mer om Corneille